image image image image image image image
27.07. - 01.09. SUMMER HARD PLACE
Read the Full Story...
07.09. OTVARANJE SEZONE BALLBREAKERS
Read the Full Story...
08.09. OTVORENJE SEZONE - MARIO KOVAČ
Read the Full Story...
14.09. COTA G4
Read the Full Story...
22.09. EKV TRIBUTE - STEINER
Read the Full Story...
28.09. NYLON MAIDEN
Read the Full Story...
06.10. THE DOORS EXPERIENCE (Austria)
Read the Full Story...
1 2 3 4 5 6 7

IZDVOJENO @ HARDPLACE

27.07. - 01.09.
SUMMER ACOUSTIC STAGE

07.09. petak
OTVORENJE SEZONE
AC/DC by BALLBREAKERS

08.09. subota
OTVORENJE SEZONE
D.J. MARIO KOVAČ

14.09. petak
COTA G 4

22.09. subota
EKV TRIBUTE In memoriam Milan Mladenović

28.09. petak
8. ROĐENDAN HARD PLACE-a
THOMAS ZWIJSEN & ANNE BAKKER (Holland)

06.10. subota
THE DOORS EXPERIENCE (Austria)

13.10. subota
EX YU PARTY by DVAJST DO ASA

27.10. subota 
SALE PSIHOMODO

09.11. petak
SAMARKIND (Ireland)

16.11. petak
SVI MARŠ NA PLES by LUCKY DAY

10.11. subota
SKUNK ANANSIE by
CHARLIE'S FLAW

10.01. četvrtak
VELVET INSANE (Sweden)

12.01. subota
ELVIS B. PARTY by
STEVE MORGANS

Anketa

Jeste li bili u klubu Hard Place?

USKORO...

Dobri Duh Rock'n'Rolla

Vam ponosno predstavlja

u skoroj budućnosti

u klubu Hard Place!



 

 

27.07. - 01.09. - SUMMER ACOUSTIC STAGE

03.08. petak - SUMMER ACOUSTIC STAGE - GWYN ASHTON (AUSTRALIA/U.K.)

04.08. subota - SUMMER ACOUSTIC STAGE - GWYN ASHTON (AUSTRALIA/U.K.)

10.08. petak - SUMMER ACOUSTIC STAGE - MOJO V.

11.08. subota - SUMMER ACOUSTIC STAGE - LESI & BENKO

17.08. petak - SUMMER ACOUSTIC STAGE - DOMINIK

18.08. subota - SUMMER ACOUSTIC STAGE - KIKI & MARKO

24.08. petak - SUMMER ACOUSTIC STAGE

25.08. subota - SUMMER ACOUSTIC STAGE - HREPA & ROLA (SUNNYSIDERS)

31.08. petak - SUMMER ACOUSTIC STAGE - LESI & BENKO

01.09. subota - SUMMER ACOUSTIC STAGE - INES & DALIBOR (CHARLIE'S FLAW)

07.09. petak - OTVORENJE SEZONE - AC/DC by BALLBREAKERS

08.09. subota - OTVORENJE SEZONE - D.J. MARIO KOVAČ

14.09. petak - COTA G 4

15.09. subota - GORKI MARŠAL

21.09. petak - METALJEROS

22.09. subota - EKV TRIBUTE In memoriam Milan Mladenović

28.09. petak - 8. ROĐENDAN HARD PLACE-a - THOMAS ZWIJSEN & ANNE BAKKER (Holland)

05.10. petak - MUZIČARI KOJI PIJU tribute band

06.10. subota - THE DOORS EXPERIENCE (Austria)

13.10. subota - EX YU PARTY by DVAJST DO ASA

27.10. subota - SALE PSIHOMODO

31.10. srijeda - HALLOWEEN PARTY

09.11. petak - SAMARKIND (Ireland)

10.11. subota - SKUNK ANANSIE by CHARLIE'S FLAW

16.11. petak - SVI MARŠ NA PLES by LUCKY DAY

10.01. četvrtak - VELVET INSANE (Sweden)

12.01. subota - ELVIS B. PARTY by STEVE MORGANS

PRETRODAJA REZERVACIJE