image image image image image image image image image image image image
24.04. HARMONICA DAY
Read the Full Story...
25.04. ROCK KVIZ
Read the Full Story...
26.04. RAMBO AMADEUS
Read the Full Story...
27.04. BLRF - PHIL RUDD (ex AC/DC)
Read the Full Story...
28.04. MAGMA RISE
Read the Full Story...
29.04. KUŽIŠ STARI MOJ
Read the Full Story...
04.05. SUPERBAKE
Read the Full Story...
17.05. MARCO MENDOZA
Read the Full Story...
19.05. MARIO KOVAČ
Read the Full Story...
24.05. JAMES LEG
Read the Full Story...
14.06. BELLRAYS
Read the Full Story...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

IZDVOJENO @ HARDPLACE

24.04. utorak 
HARMONICA DAY

25.04. srijeda 
ROCK KVIZ

26.04. četvrtak 
5th BIGGEST LITTLE ROCK FESTIVAL
RAMABO AMADEUS, LIKA KOLORADO, TAO ŠANK

27.04. petak 
5th BIGGEST LITTLE ROCK FESTIVAL -  PHIL RUDD original drummer of AC/DC, HARD TIME, BAD MUSHROOMS

28.04. subota 
5th BIGGEST LITTLE ROCK FESTIVAL - MAGMA RISE (Hungary), SLOANWALL, MOJO MEN FROM MARS

29.04. nedjelja 
predstava KUŽIŠ STARI MOJ

04.05. petak 
SUPERBAKE

17.05. četvrtak 
MARCO MENDOZA BAND, BLACK CAGE + Bass workshop

19.05. subota 
MARIO KOVAČ

24.05. četvrtak 
JAMES LEG (U.S.A.)

25.05. petak 
KEOPS

26.05. subota 
EX YU PARTY - 20 DO ASA

12.06. utorak 
JAMES DEAN KINDLE (U.S.A.)

14.06. četvrtak 
THE BELLRAYS (U.S.A.)

15.06. subota 
AZRA by FANTOM SLOBODE

21.06. četvrtak 
MY FUNERAL (Finland), OTHER EYES WISE (G.B.)

05.07. četvrtak 
MIGHTY BOSSMAGS (G.B.)

28.07. subota 
DARYL JAMES (Australia)

14.09. petak 
LEECHER (Hungary)

Anketa

Jeste li bili u klubu Hard Place?

USKORO...

Dobri Duh Rock'n'Rolla

Vam ponosno predstavlja

u skoroj budućnosti

u klubu Hard Place!



 

30.04. ponedjeljak - BLAUMONTAG AFTER WORK PARTY

01.05. utorak - BLUES UTOROCK - ŠAVOVINA, BEN DOVER & open session

02.05. srijeda - SLATKA SRIJEDA

03.05. četvrtak - BILIJAR & JUKEBOX NIGHT

04.05. petak - HFN - SUPERBAKE

05.05. subota - PREKO NIŠANA

06.05. nedjelja - NE RADIMO

07.05. ponedjeljak - BLAUMONTAG AFTER WORK PARTY

08.05. utorak - BLUES UTOROCK - HIPNO, BEN DOVER & open session

09.05. srijeda - SLATKA SRIJEDA

10.05. četvrtak - BILIJAR & JUKEBOX NIGHT

11.05. petak - HFN - RETALIATORS

13.05. nedjelja - NE RADIMO

14.05. ponedjeljak - BLAUMONTAG AFTER WORK PARTY

15.05. utorak - BLUES UTOROCK - B#, BEN DOVER & open session

16.05. srijeda - SLATKA SRIJEDA

17.05. četvrtak - MARCO MENDOZA BAND, BLACK CAGE + Bass workshop

18.05. petak - HFN - HUMANITARNI KONCERT ZA GRGU

19.05. subota – MARIO KOVAČ

20.05. nedjelja - NE RADIMO

21.05. ponedjeljak - BLAUMONTAG AFTER WORK PARTY

22.05. utorak - BLUES UTOROCK - DZ MULTILEVEL SUPERSONIC EXPERIMENT, BEN DOVER & open session

23.05. srijeda - SLATKA SRIJEDA

24.05. četvrtak - JAMES LEG (U.S.A.)

25.05. petak - HFN - KEOPS

26.05. subota - EX YU PARTY - 20 DO ASA

27.05. nedjelja - NE RADIMO

28.05. ponedjeljak - BLAUMONTAG AFTER WORK PARTY

29.05. utorak - BLUES UTOROCK - PUZZLE BLUES BAND, BEN DOVER & open session

30.05. srijeda - SLATKA SRIJEDA

31.05. četvrtak - SILLYCONS (RI), TIGHT GRIPS (KA)

01.06. petak - HFN - MANOWAR TRIBUTE (Italy)

02.06. subota - YELLOW SUBMARINE

09.06. subota - DIRTY SANCHEZ

12.06. utorak - JAMES DEAN KINDLE (U.S.A.)

14.06. četvrtak - THE BELLRAYS (U.S.A.)

15.06. petak - AZRA TRIBUTE by FANTOM SLOBODE

21.06. četvrtak - MY FUNERAL (Finland), OTHER EYES WISE (G.B.)

05.07. četvrtak - THE MIGHTY BOSSMAGS (G.B.)

28.07. subota - DARYL JAMES (Australia)

14.09. petak - HFN - LEECHER (Hungary)

15.11. četvrtak - VELVET INSANE (Sweden)

PRETRODAJA REZERVACIJE

  • 26.04. RAMBO AMADEUS 5th Biggest Little Rock Festival
    27.04. PHIL RUDD from AC/DC (Australia) 5th Biggest Little Rock Festival
    17.05. MARCO MENDOZA + bass workshop
    OPŠIRNIJE...